Firma PRESSBURG PAPIER,s.r.o. veľkoobchod s riadom na jedno použitie a obalovým materiálom z plastov a papiera pôsobí na Slovensku od roku 1993. Dnes ponúka vo svojom veľkoobchode ihneď i trvale viac než 500 druhov výrobkov na jedno použitie a ďalších vyše 1500 na špeciálne objednanie. Ide pritom o komoditu cielenú výlučne na gastronomické potreby širokej brandže zaoberajúcej sa potravinami a nápojmi. Uvedený tovar je možné nakúpiť komplexne „pod jednou strechou“. Dovoz tovaru ZADARMO na telefonickú objednávku v Bratislave do 24. hod. alebo mailom je samozrejmosťou. Podrobnosti o tom nájdete na našej web stránke www.papier.sk.

 

Výrobky pravidelne dovážame od renomovaných výrobcov z celej Európy, z Bieloruska, ako aj z Číny. Niektorý papierenský tovar nakupujeme aj od Slovenských výrobcov.

 

Riad na jedno použitie a ďalší obalový materiál z plastov a papiera má aj na Slovensku trvalé miesto už niekoľko rokov a má čoraz neodmysliteľnejšie uplatnenie v oblasti gastronómie. Uspokojenie nájdu predovšetkým rozličné stravovacie zariadenia, pizzerie ale aj výrobne lahôdok, cukroviniek, mäsa a všade tam, kde používanie skla a porcelánu pri nákladoch na ich umývanie je neefektívne. Ak i cena je primeraná, potom niet o čom rozmýšľať - o tom Vás presvedčíme, ak nás navštívite. Nielen naše nízke ceny, ktoré máme dlhodobo stabilné, ale aj ponúkaný tovar je v predaji v plnom sortimente vždy v dostatočných množstvách na okamžitý odber. To je skutočne naša prednosť, ktorú ocenili zákazníci a hlavne naši distribuční partneri v rôznych okresoch SR.

 

Od roku 2013 sme zaviedli aj ponuku drogérie a doplnkov na čistenie v kuchyni.

 

Našou doménou sú tradične už - vyše 30 rokov, plastové poháre, na ktoré v každom čase odporúčame  sústrediť pozornosť pre ich trvalo najnižšie ceny a sústavné akcie. Všimnite si prosím aj našu bohatú ponuku misiek a vaničiek s viečkami  z priehľadného  polypropylénu (PP) pre  použitie od -30°C do +120°C, ktoré sú vhodné napríklad na horúcu masť, mrazené polotovary, majonézové  šaláty, pomazánky a pod. Excelentné parametre tohto materiálu totiž zodpovedajú  tým najprísnejším hygienickým normám EU. Najväčší záujem je o termo obaly z penového polystyrénu, z Polypropylénu a z cukrovej trstiny – konkrétne o menu boxy 1-3 dielne na odnos teplých jedál a tiež o termo misky na odnos polievok z PS, PP a cukrovej trstiny. Na tento druh tovaru venujeme osobitnú pozornosť a to hlavne na ich vysokú kvalitu a nízku cenu – veď pozrite na naše ceny. Pripomíname, že aj predaj pizza krabíc s univerzálnou 4-farebnou tlačou taktiež veľmi vzrástol pre ich kvalitu a cenu.

 

To a všetko ďalšie napokon nájdete podrobne na našom webe. Na všetok tovar poskytujeme tzv. množstvové zľavy pri jednorazovom nákupe. Trvalým odberateľom - najmä na ďalší predaj zľavy podľa osobitných podmienok až do 20%, prípadne VIP ceny alebo „špeciálne ceny“ podľa individuálnych cenníkov „ušitých na mieru“. Tovar je možné si objednať u nás aj cez Internet, alebo cez e-mail pressburg@papier.sk.

 

 

Od roku 2021 sme zaviedli do predaja ekologický samo-rozpustný riad prevažne z cukrovej trstiny, ktorý postupne nahradí celý obalový sortiment ako sú menuboxy, misky, poháre a pod.

 

 

 

Aj Vy môžete byť našim distribútorom – informujte sa !

                                                                                                                       

Tešíme sa na spoluprácu s Vami,                                  s úctou,    riaditeľ firmy